Projekt Polarniczki na platformie Patronite

Otrzymuję od Was tyle serdecznych wyrazów wsparcia i tyle inspirujących historii do mnie dociera, że nie mam żadnych wątpliwości, że to, co robię, ma sens.

Cieszę się ogromnie, że wokół projektu Polarniczki powstała społeczność, która jest realnie zainteresowana historią polskiej polarystyki i dokonaniami badaczek i badaczy w rejonach podbiegunowych, a także działalnością naszych stacji polarnych w Arktyce i w Antarktyce.

Co więcej te historie i informacje docierają do coraz szerszego grona odbiorców i zachęcają niektórych z nich do wybrania kariery naukowej lub ścieżki zawodowej związanej właśnie z rejonami polarnymi.

Zespół serwisu Patronite zaprosił mnie do współpracy w ramach projektu Polarniczki. Tę ofertę przyjęłam z pewnym zaciekawieniem, ale i świadomością, że to kolejny krok w rozwoju tego, czym się zajmuję.

Zaczęło się w 2019 roku od strony, którą obecnie czytasz 🙂 W listopadzie 2021 roku ukazał się reportaż Polarniczki. Zdobywczynie podbiegunowego świata. Wiosną tego roku odbędzie się premiera filmu dokumentalnego Polarniczki w reżyserii Kuby Witka. Kolejny temat to wydanie wspomnianej książki w języku angielskim…

Dlatego jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany wsparciem finansowym mojej działalności popularyzatorskiej, serdecznie zapraszam do odwiedzin profilu projektu w serwisie Patronite:

https://patronite.pl/polarniczki

I oczywiście nieustająco dziękuję wszystkim Wam za obecność i życzliwość dla Polarniczek!


Podoba Ci się projekt Polarniczki? Jeżeli uważasz, że warto go wspierać, zapraszam na profil projektu w serwisie Patronite. Dziękuję!

Projekt Polarniczki na Patronite.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *